שיפוץ במודיעין כרוך במגוון אתגרים עבור הלקוח שכן תחום השיפוצים הינו תחום פרוץ הטומן בחובו פחדים וביעותי לילה מחוויות אישיות שלנו ושל קרובים אלינו. קבלו את המדריך של רעות שני אדריכלות להערכת עלויות השיפוץ ולשיפוץ חכם וחסכוני.

שיפוץ במודיעין. מדריך להתנהלות חסכונית וחכמה.

כל אחד רוצה להבין כמה יעלה לו לשפץ, מה המרחק בין רק לעשות קוסמטי- לחדש ומתי כבר מגיעים למצב שמשלמים על הכל אז כדאי להשקיע מחשבה בתכנון. כי אם שילמנו כבר על התשתיות והחיפוי והעבודה, כדאי כבר שנמקם נכון את העמדת הרהיטים והסניטרי.

כמובן שהשאלה כמה תעלה חליפה ליתום היא רחבה אבל כדי לעשות סדר בעניינים כדאי שנכניס את עצמנו למסגרת המחירים האמיתית שמתנהלת בשוק החופשי. בזמן עליות מחירים ורצון להעסיק עובדים מנוסים ומקצועיים בלי לשלם מחירים מופקעים של פראיירים.

עלינו להבין את חשיבות העסקת עובדים מקצועיים, מבוטחים בעלי אישורים להעסקתם, אפשר למצוא מידע רב בנושא.

היום אתרכז בהיקפים של מחירים עבור שיפוצים במודיעין:

אם בעבר היה מקובל לחשב היקף שיפוץ במכפלה של דולר למ"ר. היום ברור וידוע שאין מכפלה כזו וכל המתהדר לא יוכל לעמוד מאחורי המספר המוצע. כללי היסוד המוכרים בתחום מתחילים מהגישה אל השיפוץ ופינוי הפסולת מאתר השיפוץ- מרחק ומיקום הפינוי משפיע על תמחור העבודה.

בדירה ממוצעת במודיעין מכבים רעות בגודל של 100 מ"ר (עפ"י חוק התכנון דירת 4 חדרים הינה בין 80-100 מ"ר) פינוי כולל עלול להגיע לעלות של 20 אל"ש במצב אופטימאלי של מכולה בשרוול. כל המרחיק הרי זה מייקר.

באותה מקשה כל קבלן שייכנס לעבודה מסיבית בדירה שכזו, יחליף את מערכת הסניטריה ויטפל ב 2 חדרים רטובים +שירותי אורחים- יחייב את הלקוח בעלות חומר שחור ועבודה- סביר לשלם 90,000 ₪.ריצוף של כלל הדירה יעלה בהדבקה כ250 ₪ למ"ר ועד 400 ₪ למ"ר עפ"י בחירת אריח וגישות העבודה שלו.

עלויות של אריח צריכים לנוע בין 80-150 ₪- אפשר לקבל אריחים איכותים בארץ ייצוא אירופאית מנוסה, באיכות גבוהה. מעבר לכך- עלות כלל הסניטריה בדירה מהסוג הזה הכוללת 2 חדרים רטובים+ שירותי אורחים+ כיור ברז מטבח+ ריצוף לכלל הבית- סביר שיעלה כ 80 אל"ש כלל הסניטריה- תמיד אפשר להגזים.

כך שיש להבין ששיפוץ מסיבי מחויב שיכלול לכל הפחות 30 נקודות חשמל בשינויים והתאמות- עלות כ9000 ₪ תאפשר קבלת נכס משודרג שנעים להדליק בו את האור מידי יום.החלפת מטבח ממוצע ישראלי הכולל 10 מטר אורך ואי יגיע לעלות כוללת של 90 אל"ש – נגרות, שיש, כיור, חיפוי, מוצרי חשמל- והשמים הם הגבול.

בהנחה שתרצו לקבל הצעת מחיר קונקרטית לנכס שבבעלותכם , ניתן להעביר למייל תכנית מצב מוצע של השיפוץ או במקרה שלא התחלטת תכנון לתאם פגישת יעוץ בביתכם לבחינת האפשרויות בהיבט תכנוני ועלויות. פגישת היעוץ הינה מקצועית וכרוכה בתשלום. להתייעצות וקבלת הצעת מחיר מהירה טלפנו עכשיו. 050-9907857

שיפוץ במודיעין
שיפוץ במודיעין צילום pixbay